#LIDERZYdosamorządu

W tegorocznych wyborach na listach kandydatów jest aż 402 uczestników różnych programów Szkoły Liderów!

Satysfakcja z pracy i niezwykłe emocje towarzyszą nam przy każdych wyborach, ponieważ startują w nich absolwenci naszych programów.

Wybory samorządowe to bardzo wymierny wskaźnik naszej skuteczności. Na co dzień wynajdujemy i wspieramy liderów różnych obszarów życia publicznego: w organizacjach pozarządowych, instytucjach samorządu terytorialnego oraz w partiach i organizacjach politycznych. Wierzymy, że to właśnie osoby o zdolnościach przywódczych, pociągając za sobą innych, są motorem zmian. Chcemy, aby liderzy i liderki sięgali po pozycje wpływu w swoich samorządach lokalnych.

Szkoła Liderów Politycznych 195 kandydatów i kandydatek

Program Liderzy PAFW 186 kandydatów i kandydatek

Świętokrzyski Program Rozwoju Liderów „Liderzy dla Młodzieży” 9 kandydatów i kandydatek

Warszawska Akademia Młodych Liderów 4 kandydatów i kandydatek

Życzymy wszystkim kandydującym, aby zaufanie i szacunek ludzi, którzy podzielają Waszą wizję zmiany, przełożyły się na dobry wynik wyborczy. Trzymamy kciuki! Życzymy jak najlepszego wyniku!