fbpx

Szkoła Liderów szuka koordynatora/koordynatorki projektów

Szkoła Liderów to instytucja dbająca o jakość życia publicznego w Polsce. Od ponad 27 lat pracujemy na rzecz rozwoju świadomego, opartego na wartościach przywództwa. Wynajdujemy i wspieramy liderów i liderki różnych obszarów życia publicznego: w organizacjach pozarządowych, instytucjach samorządu terytorialnego oraz w partiach i organizacjach politycznych. Wierzymy, że to właśnie osoby o zdolnościach przywódczych, pociągając za sobą innych, są motorem zmian.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Koordynatora/koordynatorki projektów

Jeśli:

 • Interesuje Cię przywództwo i życie publiczne
 • Masz doświadczenie w koordynowaniu projektów edukacyjnych, rozwojowych, szkoleniowych, miejskich, itp.
 • Lubisz i potrafisz sprawnie komunikować się z ludźmi
 • Jesteś osobą odpowiedzialną i lubisz doprowadzać rozpoczęte działania do końca

Aplikuj!

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

 • Koordynacja merytoryczna i finansowa powierzonych projektów
 • Kształtowanie części programowej projektów
 • Rekrutacja uczestników/uczestniczek, przygotowywanie szkoleń, wydarzeń, itp.
 • Kontakt z partnerami projektów
 • Przygotowywanie umów, rozliczeń i dokumentacji projektów

Oferujemy:

 • Umowę o pracę po okresie próbnym z pensją ok. 3500 PLN netto
 • Kontakt z liderami i liderkami życia publicznego w całej Polsce 
 • Możliwość udziału w unikalnych spotkaniach z osobistościami życia społecznego i politycznego w Warszawie i innych miastach Polski
 • Udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach
 • Dostęp do dobrych praktyk z obszaru przywództwa publicznego
 • Partycypacyjny styl zarządzania i wspierający zespół

Prosimy o przesłanie CV i max. 1-stronicowej odpowiedzi na pytanie: 

Jak zaplanowałbyś/zaplanowałabyś wydarzenie szkoleniowe offline na 50 osób? 
na adres e-mail: [email protected] Na aplikacje czekamy do 3 października 2021 r. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Prosimy o załączanie do aplikacji następującej zgody:

□ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji i niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Fundację Szkoła Liderów z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 12A, 00-490 Warszawa, na stanowisko Koordynator/koordynatorka projektów

□ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji w celu wprowadzenia tych danych do bazy Administratora – Fundacji Szkoła Liderów z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 12A, 00-490 Warszawa i ich przetwarzania na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×