trening interpersonalny

Data: 15.09.2017

Czy wiesz jak jesteś odbierany/odbierana przez innych i jakie role przyjmujesz w grupie? Poczuj się lepiej w roli trenera, pedagoga, lidera grupy- zapraszamy na trening interpersonalny prowadzony przez Halinę Nałęcz-Nieniewską. Najbliższy termin: 8-12.12.2017.

Zapraszamy do udziału w  treningu interpersonalnym prowadzony przez Halinę Nałęcz-Nieniewską.

Najbliższy termin:

8-12 grudnia 2017 r.

Więcej na: www.halinanieniewska.pl   

oraz w załączniku Oferta_trening interpersonalny_SL_2017_grudzień

Co daje Trening Interpersonalny?

Halina Nałęcz- Nieniewska: Efektem treningu interpersonalnego jest większa znajomość siebie. Samoświadomość zwiększa skuteczność działania. Trening pozwala przyjrzeć się swoim relacjom z innymi. Dzięki informacji zwrotnej możemy zobaczyć nasze słabe i mocne strony. Lepiej poznać siebie i dzięki temu lepiej działać. To ważne dla każdego, a w działalności liderów i osób pracujących z ludźmi szczególnie ważne. Jeśli lepiej znam siebie, mam większą świadomość siebie- to lepiej działam, lepiej oddziałuję na innych, czyli działam skuteczniej.

 Kim jest Halina Nałęcz- Nieniewska?

Trenerka-superwizorka rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie członkini Rady Trenerów PTP. Prowadzi treningi interpersonalne, szkolenia z zakresu treningu grupowego, superwizję zespołów trenerskich oraz indywidualne superwizję dla trenerów. Szkoła Treningu Grupowego jest jej autorskim projektem – prowadzi go od 17 lat. Od 2016r. współpracuje ze Szkołą Liderów.

Zgłoś się wypełniając formularz zgłoszeniowy: formularz_zgloszeniowy_trening_interpersonalny_SL_08-12.12.2017

Więcej informacji:

Agata Gajda

608781805

[email protected]

 

 

Copyright All Rights Reserved © 2018

×