dla każdego: trening interpersonalny

Data: 28.06.2017

Trening interpersonalny prowadzony przez Halinę Nałęcz-Nieniewską. NOWY TERMIN: 28.06 - 2.07.2017 r.

Halinka aktualne

 

Zapraszamy do udziału w  treningu interpersonalnym prowadzony przez Halinę Nałęcz-Nieniewską.

Najbliższy termin:

28 czerwca – 2 lipca 2017 r.

Więcej na: www.halinanieniewska.pl   

oraz w załączniku  oferta_trening-interpersonalny_sl_2017

Co daje Trening Interpersonalny?

Halina Nałęcz- Nieniewska: Efektem treningu interpersonalnego jest większa znajomość siebie. Samoświadomość zwiększa skuteczność działania. Trening pozwala przyjrzeć się swoim relacjom z innymi. Dzięki informacji zwrotnej możemy zobaczyć nasze słabe i mocne strony. Lepiej poznać siebie i dzięki temu lepiej działać. To ważne dla każdego, a w działalności liderów i osób pracujących z ludźmi szczególnie ważne. Jeśli lepiej znam siebie, mam większą świadomość siebie- to lepiej działam, lepiej oddziałuję na innych, czyli działam skuteczniej.

 Kim jest Halina Nałęcz- Nieniewska?

Trenerka-superwizorka rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie członkini Rady Trenerów PTP. Prowadzi treningi interpersonalne, szkolenia z zakresu treningu grupowego, superwizję zespołów trenerskich oraz indywidualne superwizję dla trenerów. Szkoła Treningu Grupowego jest jej autorskim projektem – prowadzi go od 17 lat. Od 2016r. współpracuje ze Szkołą Liderów.

Co oferujemy jako Fundacja Szkoła Liderów?

W ramach naszej działalności komercyjnej proponujemy udział w prowadzonych przez Halinę Nałęcz-Nieniewską Treningach Interpersonalnych i Szkole Treningu Grupowego.