Warszawska Akademia Młodych Liderów – Rekrutacja asystentów

Data: 25.05.2017

Poszukujemy asystentów Warszawskiej Akademii Młodych Liderów

Młodzi

 

Poszukujemy odpowiedzialnych i aktywnych młodych ludzi zainteresowanych rozwojem liderskim i pracą z młodzieżą na stanowisko asystenta/asystentki grupy podczas szkolenia wyjazdowego w ramach Warszawskiej Akademii Młodych Liderów. Szkolenie odbywa się w dniach 2-4 czerwca 2017 w Serocku.

Główne zadania asystentki/asystenta grupy:

  • wsparcie trenerów i koordynatorki w pracy z grupą szkoleniową,
  • budowanie dobrej, inspirującej atmosfery,
  • pomoc w sprawach organizacyjnych.

Nasze oczekiwania wobec kandydatek i kandydatów:

  • całkowita dyspozycyjność w dniach 2-4 czerwca 2017,
  • udział w spotkaniu dla Asystentów (termin spotkania do uzgodnienia)
  • umiejętność budowania dobrych relacji z młodzieżą,
  • uprawnienia wychowawcy wypoczynku.

W ramach współpracy oferujemy: pracę z ciekawą grupą osób, możliwość uczestniczenia w zajęciach przewidzianych w programie szkolenia, umowę wolontariacką, zaświadczenie o odbyciu wolontariatu w Fundacji zawierające liczbę przepracowanych godzin, dojazd, nocleg i wyżywienie w ramach szkolenia.

CV z opisem doświadczeń pracy z młodzieżą prosimy wysłać na adres  anna.lukawska@szkola-liderow.pl do 25 maja 2017 r. W przypadku pytań i wątpliwości tel 500 608 731