fbpx

Co się działo na II zjeździe Szkoły Przywództwa w województwie podlaskim?

W ostatni weekend czerwca pracowaliśmy na II zjeździe Szkoły Przywództwa w województwie podlaskim. Liderki i liderzy dowiedzieli się więcej na temat budowania zespołów i pracy z różnorodnością.

Między 23 a 25 czerwca spotkaliśmy się w Białymstoku na kolejnym zjeździe Szkoły Przywództwa. Wydarzenie skupiło się wokół tematu zespołów i pracy w różnorodnych grupach. Pierwsza część dotyczyła analizy DISC i pracy z raportami, z których uczestnicy i uczestniczki mogli dowiedzieć się o swoich stylach myślenia, a także o tym, jakie mocne i słabe strony wynikają z konkretnych stylów.

Liderzy i liderki przyjrzeli się zarówno swojemu potencjałowi, jak i zasobom, jakie mają na co dzień osoby z ich zespołów. Dzięki temu mogli przygotować plan wzmocnienia osób, z którymi na co dzień pracują.

Część zjazdu poświęciliśmy na spotkanie z lokalną ekspertką. W tej roli wystąpiła Agnieszka Otapowicz, która opowiedziała o sposobach na budowanie zaangażowania wśród społeczności lokalnej i o badaniu potrzeb.

Zjazd zakończyliśmy sesją informacji zwrotnej.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×