fbpx

II Zjazd Młodej Polski

Za nami drugi i ostatni już Zjazd Młodej Polski. 

Uczestniczki i uczestnicy Programu Młoda Polska spotkały/li się w dniach 15-17 września 2022 r. w Wildze pod Warszawą. Były to trzy dni intensywnej pracy, doświadczania, rozmów i rozwoju. Rozmowy, wykłady i warsztaty dotyczyły zmiany, przywództwa sytuacyjnego, wyzwań dla osób liderskich w zmieniającym się kontekście. Osoby uczestniczące zmierzyły się z kamerą i stresem jaki towarzyszy wystąpieniom publicznym. Sporo czasu zajęły ćwiczenia facylitacji i przygotowania Sesji Dialogu. Jesień to będzie czas wytężonej pracy nad wydarzeniami, które osoby uczestniczące organizują w swoich społecznościach. Odbędzie się 20 Sesji Dialogu na ważne, bieżące i wymagające zmian wyzwania dzisiejszego świata. 

Zdjęcia ze zjazdu

—————————————————

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×