fbpx

Informacja o zmianie trybu pracy fundacji

Choć działamy i pracujemy bez zmian, to zgodnie z wprowadzonymi środkami zapobiegawczymi Zespół Fundacji Szkoła Liderów zamyka swoje biuro na ul. Wiejskiej 12A do odwołania. We wszelkich sprawach prosimy o kontakt mailowy.

Choć działamy i pracujemy bez zmian, to zgodnie z wprowadzonymi środkami zapobiegawczymi Zespół Fundacji Szkoła Liderów zamyka swoje biuro na ul. Wiejskiej 12A do odwołania. We wszelkich sprawach prosimy o kontakt mailowy.
Jesteśmy też na Facebooku i Linkedin.

W sprawie bieżących rekrutacji do programów Szkoły Liderów przypominamy, że:
– na zgłoszenia do Programu Liderzy PAFW czekamy do 16 marca, ale listy rekomendacyjne można dosyłać do 23 marca
– na zgłoszenia do Warszawskiej Akademii Młodych Liderów 4.0 czekamy do 25 marca [UWAGA: rekrutacja przedłużona do 14 kwietnia]

Jednocześnie informujemy, że wszystkie wydarzenia zaplanowane do 15 kwietnia odbędą się w innych terminach – będziemy informować o szczegółach.

Radykalne ograniczenie kontaktów społecznych to jeden z elementów, który może pomóc uniknąć szybkiego rozprzestrzeniania się koronawirusa. Bądźmy odpowiedzialni społecznie i przestrzegajmy wprowadzonych środków zapobiegawczych – w trosce o nas samych i zdrowie naszych bliskich, ale także w imię dobra wspólnego.

Dbajmy o siebie!

[źródło grafiki: www.gov.pl]

Copyright All Rights Reserved © 2019

×