fbpx

IV zjazd Szkoły Liderów Miasta Ełku

Za nami czwarty, ostatni zjazd Szkoły Liderów Miasta Ełku, który miał miejsce w dniach 16-18 lutego. Uczestnicy wzięli udział w spotkaniu eksperckim zorganizowanym przez Grupę Veolia Polska oraz Urząd Miasta Ełku, a następnie w warsztatach liderskich.

Prezentacje ekspertów z grupy Veolia Polska na temat małych ciepłowni opalanych paliwem alternatywnym oraz optymalizacji zarządzania energią w systemie miejskim poprzedziły krótkie wystąpienia wiceprezydenta Ełku, Artura Urbańskiego, członkini zarządu Fundacji Szkoła Liderów, Agnieszki Szelągowskiej oraz Dyrektora ds. Rozwoju Grupy Kapitałowej z Veolia Term S.A., Adriana Studniczka na temat sensu współpracy międzysektorowej we wspieraniu kształcenia miejskich liderów. W wydarzeniu wzięli udział także dyrektorzy spółek miejskich oraz inne zainteresowane tematem osoby.

fot. Paweł Wilk

W kolejnych dniach zjazdu uczestnicy mieli m.in. szkolenie poświęcone wynikom indywidualnych testów zachowań i kompetencji DISC Extended, dzięki któremu poznali potencjał drzemiący zarówno w ich grupie, jak i poszczególnych zespołach projektowych. Oprócz tego wypracowali szczegółowy plan działania na kolejne miesiące pracy.

Fot. Paweł Krzywicki

23 marca odbędzie się spotkanie z ekspertami, którzy wysłuchają prezentacji uczestników i doradzą co można jeszcze zrobić, aby udoskonalić poszczególne projekty.

 

 

Projekt Szkoła Liderów Miasta Ełku jest realizowany dzięki Fundacji Veolia* Polska oraz Urzędowi Miasta Ełku.

*Fundacja Veolia Polska jest partnerem strategicznym projektu Szkoła Liderów Miast i zapewnia m. in. wsparcie eksperckie.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×