fbpx

Konferencja prasowa – 9 marca o 12:00

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na konferencję prasową, która odbędzie się 9 marca o godzinie 12:00 w “Marzycielach i Rzemieślnikach. Domu Innowacji Społecznych” przy ulicy Brackiej 25 (III piętro) w Warszawie.

Konferencja będzie dotyczyła projektu Beyond Borders Academy, zainicjowanego przez Fundację Kościuszkowską oraz Szkołę Liderów przy współpracy ze Stowarzyszeniem Folkowisko oraz Fundacją Pogranicze. Wszystkie istotne informacje na temat samego projektu znajdą Państwo w załączniku.

Na konferencji pojawią się reprezentanci organizacji tworzących Beyond Borders Academy, którzy oficjalnie podpiszą porozumienie o rozpoczęciu projektu. 

Po konferencji przewidziany jest czas na poczęstunek. 
Zaproszenie do pobrania

Serdecznie zapraszamy!

Copyright All Rights Reserved © 2019

×