fbpx

Po III zjeździe

Uczestnicy Szkoły Liderów Miasta Ełku spotkali się po raz trzeci.

Celem zjazdu, który odbył się w dniach 1-2 grudnia było m. in. rozpoznanie swoich zasobów oraz zawiązanie się 4 grup roboczych. Każda z grup wzięła na warsztat jedno z 4 głównych wyzwań, z jakimi mierzy się obecnie Ełk. Pod okiem trenera Pawła Krzywickiego uczestnicy opracowali wstępne propozycje rozwiązań zidentyfikowanych problemów. Grupy wyglądają następująco i zajmą się poniższymi zagadnieniami:

wszystkie

Projekt Szkoła Liderów Miasta Ełku jest realizowany dzięki Fundacji Veolia* Polska oraz Urzędowi Miasta Ełku.

*Fundacja Veolia Polska jest partnerem strategicznym projektu Szkoła Liderów Miast i zapewnia m. in. wsparcie eksperckie.

Szkola Liderów Miasta Ełku_pasek

 

Copyright All Rights Reserved © 2019

×