fbpx

Podcasty o przywództwie już dostępne!

W ramach programu Wschód Liderów przygotowaliśmy dwa podcasty, które przybliżają dwa niezwykle ważne komponenty edukacji liderskiej, wykorzystane w projekcie

Pierwszy podcast dotyczy wspierania lokalnych liderek i liderów i jest skupiony wokół regionalnych Szkół Przywództwa, które zorganizowaliśmy w dwóch województwach: podlaskim i świętokrzyskim. Katarzyna Czayka-Chełmińska opowiada w nim o tym, jak istotne jest budowanie sieci w regionach i praca z zaangażowanymi osobami w ich środowisku. Odwołuje się tam do założeń programów Szkoły Liderów i wskazuje, dlaczego wykorzystujemy wypracowaną przez prawie 30 lat metodologię pracy nad rozwojem liderskim w programach Szkoły Przywództwa.

Drugi podcast, którego gościnią jest Agnieszka Szelągowska, przybliża metodę tutoringu. To sposób indywidualne pracy rozwojowej z liderami i liderkami, który do Szkoły Liderów sprowadził założyciel fundacji, prof. Zbigniew A. Pełczyński. Agneiszka Szelągowska opowiada o tym, czym różni się tutoring od innych metod pracy indywidualnej, dlaczego korzystamy z niego w programach fundacji i jakie znaczenie ma w pracy z uczestniczkami i uczestnikami regionalnych Szkół Przywództwa.

Oba podcasty dostępne są na Spotify pod poniższym linkiem:

https://cutt.ly/PodcastySzkolyLiderow

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×