fbpx

Przewodnik lidera. Portrety, inspiracje, pytania

Jak stać się liderem? Jak zmieniać swój świat, swoje środowisko? Jak pociągnąć za sobą innych? Jak wyzwolić ich energię? Czy można się tego nauczyć?

Przewodnik lidera to przewodnik po liderskim rozwoju. Zapraszamy czytelnika do odkrywania własnej liderskiej ścieżki i dążenia do świadomego stawania się liderem. Przedstawiamy portrety dziewięciu liderek i liderów, w których historiach odnajdziemy inspiracje, przykłady, odpowiedzi na postawione pytania. Różne biografie naszych bohaterów, odmienne doświadczenia i wyzwania splatają się we wspólną opowieść o stawaniu się liderem, liderką.
Nasz przewodnik został wydany w 2009r, stanowi podsumowanie pięciu lat doświadczeń Programu LIDERZY Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Ściągnij

Copyright All Rights Reserved © 2019

×