fbpx

Rozpoczynamy współpracę z Haliną Nałęcz-Nieniewską

Z radością informujemy, że rozpoczęliśmy stałą współpracę z Haliną Nałęcz-Nieniewską, wysokiej klasy specjalistką od procesów grupowych. W ramach oferty komercyjnej Szkoły Liderów będzie można wziąć udział w treningach interpersonalnych i Szkole Treningu Grupowego. Dlaczego rozpoczynamy tę współpracę?

 

Katarzyna Czayka – Chełmińska: Przywództwo jest koniecznym narzędziem wprowadzania zmiany, potrzeba do niego kompetencji, wiedzy, doświadczenia i miejsca, które daje wpływ. Od lat jednak w Szkole Liderów zwracamy uwagę na ważny aspekt, którym jest samoświadomość lidera. Aby lepiej poznać i rozumieć siebie, swój wpływ na ludzi lider powinien od czasu do czasu spojrzeć na siebie oczami innych. Do tego służy trening interpersonalny a Halina Nałęcz-Nieniewska jest gwarantką, że to doświadczenie będzie naprawdę owocne.

Zdecydowaliśmy się na stałą współpracę z Haliną, ponieważ w ciągu wielu lat pracy udało jej się dojść do mistrzostwa w uczeniu ludzi, jak patrzeć na to, co się dzieje w grupie i jak patrzeć na siebie. Cenimy mistrzostwo, cenimy unikalne kompetencje – jesteśmy więc szczęśliwi, że w ramach działalności komercyjnej Szkoły Liderów będziemy mogli je od teraz oferować naszym Absolwentom i sympatykom.

Mam poczucie, ze otwieramy też dziś nowy ważny rozdział w naszych działaniach. Od ponad 10 lat kształcimy tutorów, od 3 lat coachów. Do tych działań dołączamy Trening interpersonalny i Szkołę Treningu Grupowego. Profesjonaliści, którzy chcą skuteczniej pomagać liderom – znajdą u nas nowe możliwości.

Co daje Trening Interpersonalny?

Halina Nałęcz- Nieniewska: Efektem treningu interpersonalnego jest większa znajomość siebie. A samoświadomość zwiększa skuteczność działania. Trening pozwala przyjrzeć się swoim relacjom z innymi. Dzięki informacji zwrotnej możemy zobaczyć nasze słabe i mocne strony. Lepiej poznać siebie i dzięki temu lepiej działać. To ważne dla każdego, a w działalności liderów i osób pracujących z ludźmi szczególnie ważne. Jeśli lepiej znam siebie, mam większą świadomość siebie- to lepiej działam, lepiej oddziałuję na innych, czyli działam skuteczniej.

 Kim jest Halina Nałęcz- Nieniewska?

Trenerka-superwizorka rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie członkini Rady Trenerów PTP. Prowadzi treningi interpersonalne, szkolenia z zakresu treningu grupowego, superwizję zespołów trenerskich oraz indywidualne superwizję dla trenerów. Szkoła Treningu Grupowego jest jej autorskim projektem – prowadzi go od 17 lat.

 

Co oferujemy jako Fundacja Szkoła Liderów?

W ramach naszej działalności komercyjnej proponujemy udział w prowadzonych przez Halinę Nałęcz-Nieniewską Treningach Interpersonalnych i Szkole Treningu Grupowego.

Szczegóły na stronach: http://www.szkolatreningugrupowego.pl/ http://www.halinanieniewska.pl/

Dla absolwentów przewidujemy atrakcyjne zniżki.

 

 

 

 

 

Copyright All Rights Reserved © 2019

×