fbpx

Nabór do programu „Dwa Sektory-Jedna Wizja” do 13.XI!

Rusza nabór do 14. edycji programu coachingowego dla liderów społecznych “Dwa Sektory - Jedna Wizja”. Na zgłoszenia czekamy do 13 listopada. Liczba miejsc ograniczona!

CZYM JEST PROGRAM?

Program coachingowy “Dwa Sektory – Jedna Wizja” służy budowaniu współpracy pomiędzy sektorem pozarządowym i biznesowym, wpływa na efektywność działania trzeciego sektora i społeczne zaangażowanie biznesu. Wspiera liderów organizacji społecznych poprzez umożliwienie im indywidualnej współpracy z doświadczonymi osobami na stanowiskach kierowniczych z firmy PwC, którzy pełnią rolę coachów.W jego ramach uczestnicy biorą udział w 6 sesjach coachingowych.

Liczba miejsc jest ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy do 13 listopada 2023r. do końca dnia.

CO ZYSKASZ?

Dzięki programowi, liderzy społeczni lepiej identyfikują swoje cele i strategię działania, efektywniej zarządzają procesami i ludźmi w organizacji, co w rezultacie poprawia skuteczność i zasięg działań ich organizacji społecznej. Ponadto, poznają kulturę biznesu i mają możliwość wypracowania własnego podejścia do budowania współpracy z biznesem.

HARMONOGRAM PROGRAMU:

13 listopada 2023zamknięcie naboru zgłoszeń
24 listopada 2023ogłoszenie listy uczestników
19 grudnia 20231. warsztat stacjonarny “Wprowadzenie do coachingu” w siedzibie PwC w Warszawie
styczeń – czerwiec 2024indywidualne sesje coachingowe z coachem (stacjonarnie lub online)
styczeń – czerwiec 20243 wzmacniające spotkania online z koordynatorką programu „Dwa sektory-jedna wizja”
II połowa czerwca 20242. warsztat stacjonarny pt. “Bądź coachem w swojej organizacji”

Program jest realizowany wspólnie przez Fundację Szkoła Liderów i Fundację PwC od 2010 r.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×