fbpx

Sieciowanie absolwentów Warszawskiej Akademii Młodych Liderów

W dniu 29 listopada odbył się warsztat integracyjny absolwentów i absolwentek z osobami, które ukończyły szóstą edycję Warszawskiej Akademii Młodych Liderów! 

Kilka chwil po zakończeniu konferencji podsumowującej program, uczestnicy i uczestniczki spotkania zostali zaproszeni do wspólnych aktywności w ramach absolwenckiego sieciowania. Pierwsza część warsztatu upłynęła na wzajemnym poznawaniu się – młodzi liderzy i liderki szukali w grupie osób pasujących do opisu, a także rozmawiali na (poważne i mniej poważne) tematy. Wszystko po to, aby następnie w mieszanych zespołach przystąpić do wielkiego turnieju! Absolwenci i absolwentki w podziale na grupy rozpoznawali jak najwięcej osób ze zdjęć zrobionych podczas sześciu edycji programu, a także rywalizowali w konkursie na najlepszy żart czy mem związany z projektem.  

Wspólnie spędzony czas był wspaniałym domknięciem kilkumiesięcznej pracy oraz przestrzenią na nawiązywanie nowych relacji. 

Partnerem merytorycznym w projekcie jest Fundacja Civis Polonus. 

Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa. 

Copyright All Rights Reserved © 2019

×