fbpx

Superwizje dla warszawskich wolontariuszy

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach superwizyjnych online dla wolontariuszy i wolontariuszek z obszaru opiekuńczo-leczniczego. Na comiesięcznych spotkaniach wolontariusze będą mogli przyjrzeć się swoim doświadczeniom, poszukać odpowiedzi na pytania, które rodzą się podczas pracy z podopiecznymi oraz porozmawiać o dobrych praktykach dbania o siebie.  

Udział bezpłatny, obowiązują zapisy poprzez formularz online: https://bit.ly/2ZgbV3a.  
Liczba miejsc ograniczona.

Superwizja grupowa jest dla osób, które chcą:  

 • zostać wysłuchane i zrozumiane 
 • dowiedzieć się jak daną sprawę widzą inni, jak sobie radzą w podobnych sytuacjach  
 • lepiej zrozumieć charakter doświadczanej trudności  
 • uzyskać głębszy wgląd we własne emocje  
 • poczuć ulgę, bo czują się mocno obciążone kontaktem pomocowym  
 • porozmawiać o tym, jak się czują nie mając możliwości wykonywania swojej pracy wolontariackiej w swojej organizacji/instytucji.   

Harmonogram spotkań: 

 • 18 czerwca 
 • 2 lipca
 • 24 września
 • 8 października
 • 29 października
 • 19 listopada
 • 10 grudnia
 • godziny: 16.45-19.45

Zapraszamy wolontariuszy i wolontariuszki zaangażowanych obecnie lub w przeszłości w działania warszawskich organizacji i instytucji pomagających osobom w trudnej sytuacji zdrowotnej, życiowej, związanej z niepełnosprawnością czy przewlekłą chorobą danej osoby –na przykład wolontariuszy i wolontariuszki z domów pomocy społecznej, hospicjów, szpitali. 

Jeśli doświadczasz trudności emocjonalnych, które wymagają szczegółowego omówienia z superwizorką, w ofercie dostępne również superwizje indywidualne.   

Oferta szkoleń i wsparcia dla wolontariuszy placówek i organizacji opiekuńczo-leczniczych jest realizowana przez Fundację Szkoła Liderów w ramach projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.  

Więcej informacji na portalu https://ochotnicy.waw.pl/

Copyright All Rights Reserved © 2019

×