fbpx

Świętokrzyska Szkoła Przywództwa po raz trzeci!

Trzeci zjazd skupiał się na temacie konfliktu i zmiany.

W drugiej połowie września przyjechaliśmy ponownie do Świętej Katarzyny, żeby spotkać się na trzecim zjeździe świętokrzyskiej Szkoły Przywództwa. To spotkanie dotyczyło zmiany – zarówno temu, jak emocjonalnie sobie z nią radzimy, jak i wspieraniu innych w przechodzeniu przez zmianę. Pracowaliśmy także nad działaniem w sytuacjach konfliktowych i tym, czym jest konflikt oraz jak sprawić, by był konstruktywny i budujący, a nie destrukcyjny.

Uczestnicy i uczestniczki po raz kolejny mieli okazję przyjrzeć się sobie w różnych doświadczeniach edukacyjnych.

Ekspertem zaproszonym na spotkanie z grupą był Michał Braun z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach. Opowiedział o budowaniu lokalnych sieci i o tym, jak ważny jest regionalny networking. To spotkanie było także punktem wyjścia do rozmowy o tworzącej się właśnie nowej sieci liderek i liderów w województwie świętokrzyskim.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×