fbpx

Szkoła Przywództwa w województwie podlaskim już po trzecim zjeździe!

W drugi weekend września pracowaliśmy na III zjeździe Szkoły Przywództwa w województwie podlaskim. Liderki i liderzy dowiedzieli się więcej na temat zmiany i przeprowadzenia zespołu przez zmianę. 

Między 8 a 10 września spotkaliśmy się w Białymstoku na kolejnym zjeździe Szkoły Przywództwa. Wydarzenie skupiło się wokół tematu radzenia sobie ze zmianą i przeprowadzania zespołu przez zmianę. Pierwsza część szkolenia dotyczyła tego jakie mamy doświadczenia związane ze zmianą, jakie są fazy emocjonalnej reakcji na zmianę. Potem uczestnicy i uczestniczki rozwijali umiejętności radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi i pracowali na własnych doświadczeniach i planach z wprowadzeniem zmiany. 

Część zjazdu poświęciliśmy na spotkanie z lokalną ekspertką. W tej roli wystąpiła Katarzyna Sztop-Rutkowska, która poprowadziła część na temat sieciowania wokół wspólnego dobra. 

Copyright All Rights Reserved © 2019

×