fbpx

Szkoła Pracy z Grupą

Data: 20.12.2016

Program Szkoła Treningu Grupowego zmienił swoją nazwę na Szkoła Pracy z Grupą. Jest to intensywny program doskonalenia umiejętności trenerskichSkierowana jest do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności i mają doświadczenie w prowadzeniu grup treningowych, warsztatowych, terapeutycznych, socjoterapeutycznych lub rozwojowych.

Składa się z dziewięciu zjazdów trzydniowych i jednego siedmiodniowego. Zjazdy mają charakter treningu interpersonalnego prowadzonego kolejno przez wszystkich uczestników pod superwizją Haliny Nałęcz-Nieniewskiej i grupy (poza pierwszym trzydniowym spotkaniem integracyjnym).

Prowadząca:

Halina Nałęcz-Nieniewska

Superwizorka, trener i psycholog rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jest członkiem Rady Trenerów PTP. Stworzyła autorski program rocznego szkolenia dla trenerów treningu psychologicznego, przygotowującego do uzyskania II-go stopnia rekomendacji PTP.

Szczegółowe informacje dotyczące programu i rekrutacji do kolejnych edycji dostępne są na stronie www.pracazgrupa.pl

 

Fundacja Szkoła Liderów koordynowała 18. edycję programu.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×