fbpx

Zakończyliśmy Szkołę Trenerów Przywództwa!

Do grona Absolwentek i Absolwentów naszych programów dołączyła nowa grupa: trenerki i trenerzy przywództwa, którzy 7 maja domknęli ostatni Zjazd Szkoły Trenerów Przywództwa

Ostatnie spotkanie grupy zrekrutowanej do udziału w STP odbyło się w Otrębusach i obejmowało czwartek, piątek i sobotę (5-7 maja). W tym czasie pod czujnym okiem trenerek – Agnieszki Szelągowskiej i Justyny Józefowicz – rozwijano umiejętności związane z wystąpieniami publicznymi i przyglądano się budowaniu wystąpień trenerskich przed grupą.

Spotkanie było zwieńczeniem trwającego 80 godzin kursu, rozpoczętego w listopadzie i pozwalającego na zdobycie umiejętności niezbędnych do prowadzenia szkoleń i warsztatów przez liderów i liderki z województw podlaskiego i świętokrzyskiego.

STP to program, który pozwolił na przekazanie trenerskiego know-how, wypracowanego przez Szkołę Liderów na przestrzeni lat i pozwalającego na skuteczną pracę z liderami i liderkami.

Dziękujemy trenerkom zaangażowanym w prowadzenie zajęć i dzielenie się swoją wiedzą: Agnieszce Szelągowskiej, Katarzynie-Czayce Chełmińskiej, Beacie Borkowskiej-Ślósarskiej i Justynie Józefowicz.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×