fbpx

Zakończyliśmy Wschód Liderów!

17 marca spotkaliśmy się w Kielcach, aby zakończyć program Wschód Liderów. Spotkanie połączone było z panelem dyskusyjnym i wystąpieniem ekspertki, a także integracyjnym spacerem liderskim.

Spotkanie, którego tematem było hasło „Jak być liderem i nie zwariować?” odbyło się w Muzeum Dialogu Kultur w Kielcach. Wydarzenie otworzyły Barbara Biskup z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach i Aneta Birnbaum ze Szkoły Liderów.

W panelu dyskusyjnym poprowadzonym przez Katarzynę Czaykę-Chełmińską wzięli udział: wiceprezydentka Kielc, Agata Wojda i europoseł Adam Jarubas. Opowiedzieli o swojej liderskiej ścieżce i o tym, kiedy po raz pierwszy poczuli, że są liderami.

Po panelu swoje wystąpienie wygłosiła Agata Stafiej-Bartosik, dyrektorka Ashoka Polska.

Po części oficjalnej wszystkie osoby uczestniczące w spotkaniu udały się na wspólny spacer po Kielcach z przewodnikiem.

Gośćmi wydarzenia byli absolwenci i absolwentki Szkoły Przywództwa województwa świętokrzyskiego, Szkoły Trenerów Przywództwa oraz absolwenci i absolwenci różnych programów Szkoły Liderów z województwa świętokrzyskiego.

Ogromne podziękowania kierujemy też do całej sieci liderskiej województwa świętokrzyskiego: JESTEŚCIE WSPANIALI! ❤️❤️❤️

‐————

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×