fbpx

dla doświadczonych liderów: Szkoła Tutoringu

Data: 23.01.2017

Zapraszamy do Szkoły Tutoringu – programu, który nauczy Cię, jak własne doświadczenia wykorzystywać w indywidualnym wspieraniu liderów. Fundacja Szkoła Liderów od 13 lat rozwija metodę turoringu – byliśmy jednymi z pierwszych, którzy zastosowali ją w tak szerokiej skali. Nasi tutorzy prowadzą roczne procesy rozwojowe z liderami lokalnymi. Pracują pod superwizją, stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Co da Ci Szkoła Tutoringu?

  • teoretyczne i praktyczne zapoznanie z metodą tutoringu, jej celami, strukturami i zasadami;
  • rozwój osobisty związany z budowaniem otwartych, nieoceniających relacji służących rozwojowi innych, poszerzenie kompetencji z zakresu uważnego słuchania, wzmacniania, odzwierciedlania, dawania informacji zwrotnych, pracy z przekonaniami i wizją;
  • rozwój kompetencji przekładania własnych, złożonych doświadczeń liderskich na zrozumiały materiał edukacyjny dla innych;
  • doświadczenie bycia w relacji z liderem/liderką w ważnym dla niego/dla niej momencie rozwojowym, towarzyszenie w rozwoju;

Jak będzie wygadać Szkoła Tutoringu?

  • To intensywny kurs  w grupie ok. 12 osób składający się z dwóch zjazdów: 02-04.02.2018 i 16-18.03.2018 (w sumie 36 godzin szkoleniowych), a pomiędzy nimi praktyka tutoringu pod superwizją

Dla kogo jest Szkoła Tutoringu?

  • Dla osób, które posiadają doświadczenia liderskie (kierowały zespołem, wprowadzały zmianę, zarządzały złożonym projektem, etc.)
  • Dla osób, które posiadają doświadczenia bądź predyspozycje do wspierania na indywidualnym poziomie (mają umiejętność budowania relacji, cierpliwość, potrafią planować procesy komunikacyjne)
  • Priorytetowo będą rozpatrywane zgłoszenia osób z województw: zachodniopomorskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego

Termin Szkoły:
2 zjazdy: 02-04.02.2018 i 16-18.03.2018 (zjazdy odbędą się w Warszawie lub bezpośrednim pobliżu)

Koszt Szkoły Tutoringu:
2500 zł brutto, możliwość opłaty w ratach

Zgłoszenia:

bit.ly/szkola-tutoringu do 21 stycznia 2018 r.
W dniach 23-24 stycznia z wybranymi osobami przeprowadzimy rozmowy (osobiście lub poprzez komunikatory internetowe).

Nasi tutorzy o tutoringu:

Spotykam się z ludźmi, za którymi stoją idee zmieniające świat. Poznaję osoby kreatywne, energiczne i zdeterminowane do tego, żeby życie było ciekawsze i pełniejsze. Mam okazję uczyć się od nich i innych tutorów. Nie znam drugiej tak różnorodnej, mądrej i wspierającej się grupy.  Waja Jabłonowska

Dla mnie tutoring to zaszczyt bycia towarzyszem. Jest też szansą na odwiedzanie, oglądanie miejsc i ludzi niezwykłych. Poznawanie i uczenie się od nich. Czyli od najlepszych. Jeśli do tego dodać radość z patrzenia na cudze sukcesy, to chyba nie ma w Polsce programu bardziej rozwijającego. I ja w nim jestem. Ta przygoda trwa u mnie już ponad 10 lat. A nadal, kiedy pierwszy raz spotykam się z liderami czuję ten sam dreszczyk. Tremę. Co jutro? Jak? Ciekawość. Właśnie. To chyba to słowo najlepiej oddaje to, co czuję. Bartosz Jędrzejczak

Jako tutorka mam szansę pracować z ludźmi, którzy nie tylko mają pasję i potrzebę zmiany świata, ale też gotowość do pracy nad sobą – a to nie jest częste połączenie. Cykl spotkań pozwala zbudować między nami osobistą relację i wzajemnie się od siebie uczyć. Nie sposób się znudzić: co człowiek to inne spojrzenie na świat, inna dziedzina działania, inne środowisko. Ta praca podsyca moją fascynację ludźmi, rozwija mnie i dlatego bardzo lubię być tutorką. Katarzyna Oleś.

Do pobrania: zaproszenie szkoly tutoringu internet

 

Osoba do kontaktu: [email protected]

 

Copyright All Rights Reserved © 2019

×