fbpx

Spotykajmy się 17 września w Białymstoku!

Wschód Liderów. W stronę odważnego przywództwa.
Zapraszamy Was bardzo serdecznie. Świętujmy możliwość spotkania się na żywo w Waszym regionie!

Swoją obecność już potwierdzili: Jagoda Grondecka z Krytyki Politycznej, która opowie o tym, ile trzeba mieć liderskiej odwagi, żeby zmierzyć się z wyzwaniami w obszarze uchodźczym; Weronika Michalak z Health and Environemt Alliance, która opowie o wyzwaniach w obszarze klimatu oraz zdrowia, Przemysław Staroń z II LO w Sopocie, który przybliży nam wyzwania w obszarze edukacji. Teraz czekamy na Wasze potwierdzenia! Bo rozmowy i spotkanie z Wami to nasz priorytet. Data zarezerwowana? Spotkanie w godzinach 10.30-14.30. Link do zapisów: https://forms.gle/LgchDHUEBUw1J8in8

Spotkanie organizujemy w ramach inauguracji naszego nowego projektu Wschód Liderów. 1 września rusza rekrutacja do Szkoły Trenerów Przywództwa, zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na www.szkola-liderow.pl/wschod-liderow.

Goście:

Jagoda Grondecka – Iranistka, publicystka i komentatorka ds. bliskowschodnich. Korespondentka Krytyki Politycznej. Absolwentka Instytutu Stosunków Międzynarodowych UW. Doświadczenie zdobywała m.in. w ambasadach RP w Teheranie i Islamabadzie. Współautorka publikacji „Muzułmanin, czyli kto? Materiały dydaktyczne dla nauczycieli i organizacji pozarządowych”.

Weronika Michalak – Weronika Michalak dyrektorka polskiego oddziału Międzynarodowej organizacji Health and Environment Alliance (HEAL) analizującej wpływ czynników środowiskowych na zdrowie obywateli Unii Europejskiej. Jest autorką i współautorką publikacji oraz artykułów dotyczących wpływu zanieczyszczeń powietrza i skutków zmiany klimatu na zdrowie, członkinią grup roboczych ekspertów zdrowia publicznego, aktywną uczestniczką Szczytów Klimatycznych, koordynatorką kampanii HEAL.

Przemysław Staroń – polski nauczyciel i wykładowca, z wykształcenia psycholog i kulturoznawca. W 2018 uhonorowany tytułem Nauczyciel Roku
Jeden z prekursorów wykorzystywania mediów społecznościowych w polskiej edukacji. Jeden z popularyzatorów edukacji filozoficznej w polskim systemie edukacji. Inicjator wielu inicjatyw edukacyjnych i akcji społecznych, m.in. międzypokoleniowego fakultetu filozoficznego Zakon Feniksa. Opiekun licznego grona finalistów i laureatów Olimpiady Filozoficznej.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×