Kobiety do Samorządu

Program Kobiety do Samorządu to bezpłatny Program skierowany do liderek życia społecznego i publicznego, które w nadchodzących wyborach będą chciały zdobyć mandat we władzach samorządowych.

W ramach Programu zaproszamy uczestniczki do udziału w: szkoleniach, warsztatach, szkoleniach on-line, sesjach mentoringowych, których celem będzie zdobycie wiedzy, umiejętności i narzędzi do przeprowadzenia skutecznej kampanii wyborczej i przygotowanie się do pełnienia przyszłej funkcji we władzach samorządowych. Program rozpocznie się w październiku 2023 roku i potrwa do maja 2024.

Do Programu zaprosimy 100 kobiet, wybranych w otwartej rekrutacji. Aby wziąć udział w Programie nie ma wymogu bycia absolwentką Szkoły Liderów.

Szczegółowych informacji udziela

Maja Mańkowska
koordynatorka Programów Samorządowych
mail: [email protected]

Aktualności

Rekrutacja do Programu: Kobiety do Samorządu 2

Szkoła Liderów i Fundacja MagoVox zapraszaj do drugiej edycji Programu Kobiety do Samorządu.

Oto lista osób przyjętych do programu „Kobiety do samorządu”!

Lista osób przyjętych: Dagmara Adamiak Dominika Baranowicz Aleksandra Bednorz Marta Bejnar-Bejnarowicz Izabela Brachaczek Natalia Burdz Marta Burzyńska Joanna Buzek Marta Chmielewska Agata Chyżewska-Pawlikowska Alicja Cichoń Agnieszka Dąbrowska-Kot Monika Derdziak Monika Domagała-Janowska Magdalena Dropek Agnieszka Ganiek Anna Golędzinowska Monika Gołucka Katarzyna Górska-Manczenko Olga Grajek Joanna Halczewska Michalina Humska Agnieszka Itner Sylwia Iwanowska Ewa Izdebska Alicja Jamorska […]

Rekrutacja do Programu: Kobiety do Samorządu

Szkoła Liderów zaprasza do udziału w rekrutacji do 31. Szkoły Liderek i Liderów Politycznych (SLP). Nabór zgłoszeń trwa do 27 kwietnia 2023 roku. 

Program Kobiety do samorządu jest realizowany ze środków Fundacji Batorego w ramach dotacji na wsparcie demokracji.