Dwa sektory – Jedna wizja

to program, który służy budowaniu współpracy pomiędzy sektorem pozarządowym i biznesowym, wpływa na efektywność działania trzeciego sektora i społeczne zaangażowanie biznesu. Wspieramy liderów organizacji społecznych poprzez umożliwienie im indywidualnej współpracy z doświadczonymi osobami na stanowiskach kierowniczych z firmy PwC, którzy pełnią rolę coachów. Dodatkowo uczestnicy zdobywają specjalistyczną wiedzę i nowe praktyczne umiejętności z zakresu efektywnego zarządzania ludźmi, projektami, procesami podczas warsztatów przygotowanych wspólnie przez Fundację Szkoła Liderów i Fundację PwC. Poznają kulturę biznesu i mają możliwość wypracowania własnego podejścia do budowania współpracy z biznesem.

Pierwsza edycja projektu odbyła się w 2010 roku. Obecnie realizujemy XII edycję. Projekt realizujemy wspólnie z Fundacją PwC.

 

Nowości w programie