fbpx

17-18 października – absolwenckie spotkanie samorządowe

Zapraszamy na kolejną edycję Absolwenckiego Spotkania Samorządowego, które odbędzie się 17–18 października 2025 r. w hotelu “Cyprus” w Książenicach pod Warszawą. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będzie bezpieczeństwo w samorządzie – od bezpieczeństwa energetycznego, przez pożarowe, aż po żywnościowe. 

W programie m.in.: 

  • bezpieczeństwo energetyczne i ryzyko blackoutów – poprowadzi redaktor Bartłomiej Derski z portalu wysokienapiecie.pl, 
  • bezpieczeństwo pożarowe i rolę samorządów w sytuacjach kryzysowych – omówi nadbrygadier Janusz Skulich, były zastępca Komendanta Głównego oraz Komendant Śląski Państwowej Straży Pożarnej 
  • perspektywa międzynarodowa – wyzwania w polityce Chin – wystąpienia Marcina Przychodniaka, analityka Polskiego Instytutu Studiów Międzynarodowych 
  • bezpieczeństwo żywnościowe w wymiarze lokalnym – warsztaty z Pauliną Penszko prezeska Instytutu Grunt i Joanną Erbel, dyrektorka ds. protopii w CoopTech Hub, pierwszym w Polsce centrum technologii spółdzielczych, 
  • blok rozwojowy, które pomoże uczestnikom przełożyć wiedzę na praktyczne działania w swoich gminach. 

Spotkanie skierowane jest do Absolwentek i Absolwentów programów Szkoły Liderstwa pełniących funkcje w jednostkach samorządu terytorialnego. 

Rozpoczynamy 17 października o godz. 11:00, a zakończymy wspólnym podsumowaniem i obiadem 18 października o godz. 13:30. Miejsce: Hotel “Cyprus” w Książenicach pod Warszawą.  

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dodając jako załącznik potwierdzenie zakupu biletu. 


Program wydarzenia

Czekają nas dwa dni pełne inspirujących wystąpień, warsztatów i wymiany doświadczeń w gronie samorządowych liderek i liderów.

W razie pytań kontaktujcie się z Martą Modzelewską marta.modzelewska@szkola-liderow.pl i Marcinem Strońskim: marcin.stronski@szkola-liderow.pl  


Copyright All Rights Reserved © 2019

×