fbpx

Akademia Liderów Wolontariatu – II edycja!

Data: 13.04.2018

Rusza kolejna edycja Akademii Liderów Wolontariatu – programu dla aktywnych, warszawskich wolontariuszy, którzy chcą wzmocnić swoje kompetencje i zyskać umiejętności, które pozwolą im na organizowanie własnych inicjatyw w środowisku lokalnym.

Uczestnicy Akademii Liderów Wolontariatu wezmą udział w dwóch cyklach warsztatów, w czasie których zdobędą wiedzę na temat pracy w zespole, umiejętności liderskich, wystąpień publicznych, pracy metodą projektu i narzędzi miejskich, które mogą wykorzystać w planowaniu własnych działań. Drugi etap programu obejmuje przygotowanie i przeprowadzenie w grupach  – przy wsparciu mentora i organizatora wolontariatu – własnego projektu, skupionego  wokół aktywizacji warszawskiej społeczności.

Zgłoszenia zbieramy za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego:

https://docs.google.com/forms/d/16Q_PoZ_o4LGqIiSXGLJN7Nt5EckbE2rC10Yi_KZ2RTQ/edit

Po wypełnieniu formularza należy dosłać rekomendację przygotowaną przez organizatora wolontariatu na adres mailowy [email protected]

Na formularze czekamy do 13 kwietnia.

 

Copyright All Rights Reserved © 2019

×