fbpx

Akademia Rzeczników Zmian 3.0 – rekrutacja trwa!

Data: 02.11.2021

Fundacja Szkoła Liderów, która od ponad dwóch dekad zmienia jakość przywództwa w życiu publicznym w Polsce, kieruje swój program do ludzi zaangażowanych w rozwój inicjatyw młodzieżowych w Warszawie.

Do udziału zapraszamy liderów i aktywnych przedstawicieli instytucji publicznych i samorządu, szkół, ośrodków sportu, domów kultury oraz organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, freelancerów działających na rzecz młodzieży.

Każdy z uczestników i uczestniczek przejdzie zaawansowany kurs przywództwa, wzmocni swoje kompetencje kierowania zespołem i wprowadzania zmian. Sprawdzi swój indywidualny potencjał liderski i zastanowi się, jak w pełni go wykorzystać w pracy nad rozwojem młodzieży. Przez 10 miesięcy grupa 33 liderek i liderów, z różnych sektorów, stworzy zespół, który wspólnie będzie się uczył, aby odpowiedzieć na najważniejsze wyzwania młodych warszawiaków. W tym procesie każdego uczestnika/czkę będzie wspierał doświadczony tutor/tutorka.

Dla kogo program?

Kogo szukamy?

Do Programu zapraszamy osoby, które:

• pracują z młodzieżą i oddziałują lub mogą oddziaływać na młodzież w Warszawie,
• mają potencjał liderski czyli pozycję wpływu lub w najbliższej przyszłości planują objęcie roli liderskiej,
• mają gotowość do rozwoju, wstępny pomysł na zmianę sytuacji młodzieży w środowisku lokalnym/ w mieście st. Warszawa
• mają doświadczenie i osiągnięcia w lokalnym działaniu na rzecz młodzieży.

Co oferujemy?

W ramach 10 miesięcznego Programu uczestnicy wezmą udział w:

 • zaawansowanym kursie przywództwa (cykl 66 godzin warsztatów),
 • indywidualnym tutoringu liderskim (3 sesje z doświadczonym tutorem),
 • spotkaniach z ekspertami „zrozumieć młodzież” (8 spotkań),
 • budowaniu zespołu aktywnych warszawskich liderów oraz lokalnym networkingu,
 • spotkaniach z wybitnymi ekspertami w dziedzinie rozwoju młodzieży i przywództwa
 • realizowaniu własnej inicjatywy na rzecz młodzieży/ razem z młodzieżą w grupie projektowej.

Harmonogram programu:

Program trwa 10 miesięcy: od 1 grudnia 2021 do 31 sierpnia 2022.

Terminy warsztatów*

 • 2-3.12.2021 – Warsztaty „Ja jako lider. Ja jako lider na rzecz młodzieży” godz. 9:00-17:30 – w przypadku wersji online – warsztaty odbędą się w dn. 1-3.12.2021 w następującym układzie:  1 grudnia w godz. 14:00-19:00 i 2,3 grudnia w godz. 10:00-16:00,
 • 20-21.01.2022 – Warsztaty „Analiza liderskiego potencjału oraz komunikacja”- 9:00 – 17:30
 • 24-25.02.2022 – Warsztaty „Zespół i zmiana” – 9:00 -17:00
 • 7-8.04.2022 – Warsztaty „Angażowanie do wizji zmiany” – 9:00-17:00

*Wszystkie warsztaty odbędą się na żywo lub online (w zależności o sytuacji epidemiologicznej w kraju). W przypadku wersji online warsztaty zostaną rozłożone na 3 dni tzn. dzień poprzedzający lub następujący po podanej powyżej dacie zostanie włączony do bloku warsztatowego.

Terminy spotkań z ekspertami pt. „Zrozumieć młodzież” zostaną przedstawione na pierwszym warsztacie.

Rekrutacja do programu:

Rekrutacja do programu ma 2 etapy:

 1. Wysłanie formularza zgłoszeniowego do 17 listopada 2021.
 2. Udział w rozmowie rekrutacyjnej on-line

Po analizie formularzy zgłoszeniowych przez Komisję Rekrutacyjną, wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną on-line, która odbędzie się między 22-26 listopada 2021. Osoby, które pozytywnie przejdą 2 etapy rekrutacji oraz wypełnią deklarację potwierdzającą udział w całym projekcie zostaną zaproszone do udziału w programie.

Szczegółowych informacji udziela:

Karolina Grzegorzak
Koordynatorka ARZ 3.0
mail: [email protected], tel:  509 052 566

Projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×