fbpx

Dajemy politykom szkołę!

Jak co roku, startujemy ze zbiórką pieniędzy na organizację 27. Szkoły Liderów Politycznych.
Nie ma takiej drugiej szkoły w Polsce!
A ponieważ wiemy jaka jest moc sieci Absolwentów i sympatyków - apelujemy:
- Jeśli bliska Ci jest nasza misja wpłać datek.
-Udostępnij dalej informację o zbiórce!

Jeśli tak jak my cenisz odpowiedzialność, szacunek i kulturę w polityce – daj szkołę politykom!  Wesprzyj organizację 27 Szkoły Liderów Politycznych.

Szkoła Liderów Politycznych to program edukacji przywódczej o najdłuższej historii i tradycji w Polsce.  Jesteśmy jedynym programem otwartym dla wszystkich opcji politycznych. Tylko u nas aktywiści, młodzi politycy,  przedstawiciele PiS i Zjednoczonej Prawicy, PO, PSL, .N, SLD, Kukiz’15, Razem, Wiosny i innych stron sceny politycznej, debatują i spierają się w atmosferze wzajemnego szacunku.   
W Szkole Liderów Politycznych wyciągamy ludzi z politycznych baniek, inspirujemy do zrozumienia drugiej strony i działania dla dobra publicznego.  

Nie ma takiej drugiej szkoły w Polsce! Szkoła Liderów Politycznych to droga do lepszej polityki. Liderów jutra kształcimy już dziś. Wierzymy w przywództwo oparte na wartościach. Naszą misją jest przygotowywanie liderów życia publicznego do odpowiedzialnego działania. Do stawiania czoła aktualnym wyzwaniom.  

27. edycja Szkoły startuje już w czerwcu. Jeśli bliska Ci jest nasza misja wpłać datek.  
Udostępnij informację o zbiórce To ważne. Chcemy by także inni dowiedzieli się o działaniach Szkoły, i o sposobach, w jakie je realizujemy. 
 

Dziękujemy, że możemy na Ciebie liczyć. 

Copyright All Rights Reserved © 2019

×