fbpx

Czym jest metoda OPEN SPACE TECHNOLOGY, jak się ją stosuje i kto może w niej brać udział.

Szanowni Uczestnicy i Szanowne Uczestniczki konferencji “Designerzy procesów rozwojowych. Liderzy miast wobec kryzysu”, która odbyła się 24 marca 2021 roku. Oddajemy w Wasze ręce raport z sesji OPEN SPACE TECHNOLOGY, prowadzonej przez Olę Chodasz, która stanowiła znakomitą część naszego wydarzenia.

Znajdziecie w nim notatki Waszego autorstwa, które pozwolą Wam cofnąć się pamięcią do konferencji, odtworzyć rozmowy w pokojach, a także zainspirować się w Waszej codziennej pracy. Raport zawiera też informację o tym, czym jest metoda OPEN SPACE TECHNOLOGY, jak się ją stosuje i kto może w niej brać udział. Być może w przyszłości zechcecie do niej sięgnąć w swoich działaniach. Serdecznie polecamy!

Dodatkowo dzielimy się z Wami krótkim filmem wideo podsumowującym wydarzenie. Nie znajdziecie w nim migawek z sesji OST, których ze względu na zachowanie intymności nie nagrywaliśmy, ale zobaczycie przegląd całej konferencji (sesji eksperckich, panelu dyskusyjnego, wykładu, sesji otwarcia, dyskusji).

Dziękujemy Wam za wszystkie pochlebne słowa, którymi obdarzyliście nas w ankiecie ewaluacyjnej. Pokazuje nam to, że tworzenie przestrzeni do dyskusji na temat rezyliencji miast jest z Waszej perspektywy ważne i potrzebne. Motywuje nas to do organizacji kolejnych tego typu wydarzeń, szczególnie, że temat nadal jest mało znany w Polsce. Cieszymy się, że forma wydarzenia, jak i treści przez nas zaproponowane przypadły Wam do gustu.

Jeśli interesują Was informacje na temat programów i przedsięwzięć Fundacji Szkoła Liderów i Fundacji Veolia Polska, zachęcamy do odwiedzania naszych stron internetowych lub do bezpośredniego kontaktu.
Ukłony, Agnieszka Muras i Radosław Puśko

Raport z sesji OPEN SPACE TECHNOLOGY. Zorganizowanej podczas konferencji
Designerzy procesów rozwojowych. Liderzy miast wobec kryzysu.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×