fbpx

Dwa sektory – jedna wizja, czyli program rozwojowy na styku światów – rekrutujemy

Data: 02.11.2021

Rusza nabór do 12 edycji programu coachingowego dla liderów społecznych “Dwa Sektory - Jedna Wizja”!

Program jest realizowany wspólnie przez Fundację Szkoła Liderów i Fundację PwC od 2010 r. Polega na indywidualnej pracy doświadczonego pracownika kadry menadżerskiej PwC z wybranym liderem społecznym w ramach 6 sesji coachingowych.

Program coachingowy “Dwa Sektory – Jedna Wizja” służy budowaniu współpracy pomiędzy sektorem pozarządowym i biznesowym, wpływa na efektywność działania trzeciego sektora i społeczne zaangażowanie biznesu. Wspieramy liderów organizacji społecznych poprzez umożliwienie im indywidualnej współpracy z doświadczonymi osobami na stanowiskach kierowniczych z firmy PwC, którzy pełnią rolę coachów.

Dzięki programowi, liderzy społeczni lepiej identyfikują swoje cele i strategię działania, efektywniej zarządzają procesami i ludźmi w organizacji, co w rezultacie poprawia skuteczność i zasięg działań ich organizacji społecznej. Ponadto, poznają kulturę biznesu i mają możliwość wypracowania własnego podejścia do budowania współpracy z biznesem.

Zgłoś się do 12 edycji programu coachingowego dla liderów społecznych przez formularz zgłoszeniowy.

Liczba miejsc jest ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy do

26 listopada (piątek) 2021 do końca dnia.

Harmonogram programu:

26 listopada 2021 – zamknięcie naboru zgłoszeń
6 grudnia 2021 – ogłoszenie listy uczestników
15 grudnia 2021 – szkolenie online “Wprowadzenie do coachingu” prowadzone przez trenera PwC
styczeń – czerwiec 2022 – indywidualne sesje coachingowe z coachem (stacjonarnie lub online)

kontakt: [email protected]

_________________________________________________________________________________

Fundacja Szkoła Liderów to wiodąca organizacja pozarządowa zajmująca się edukacją obywatelską, a w szczególności wzmacnianiem liderów sfery publicznej. Rozwijamy postawy liderskie, promujemy debatę publiczną i wspieramy liderów środowisk i społeczności lokalnych. Od 1994 roku przeszkoliliśmy już ponad 4000 osób. Nasi absolwenci są posłami, samorządowcami, kierują setkami organizacji i Inicjatyw społecznych na całym świecie.

PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą usługi doradcze. Firma jest obecna w 158 krajach zatrudniając ponad 168.000 pracowników. W Polsce PwC zatrudnia 1700 specjalistów i kadry wspierającej w siedmiu miastach: Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi i Warszawie.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×