fbpx

Edukacja polityczna ma sens – rozpoczęcie rekrutacji do 31. Szkoły Liderek i Liderów Politycznych – 28 marca, godz. 18.30

Drogie Absolwentki, Drodzy Absolwenci,

w tym szczególnym, wyborczym roku odbędzie się 31. edycja naszego politycznego programu. W związku z tym zapraszamy Was 28 marca na godz. 18.30 na spotkanie absolwenckie, które jednocześnie rozpocznie rekrutacje do tegorocznej edycji. 
Szkoła Liderek i Liderów Politycznych to najstarszy program edukacji przywódczej w Polsce. Od niemal 30 lat wpływamy na rozwój liderów życia publicznego i kształcimy kadry polityczne. Jesteśmy przekonani, że Polsce i osobom wpływającym na otaczającą nas rzeczywistość, szczególnie dziś, potrzebna jest edukacja polityczna. Czym ona jest dla nas? To świadomość i wiarygodność, wizja zmiany, wprowadzanie zmian i angażowanie ludzi do działania.

O tym, dlaczego edukacja polityczna ma sens będziemy rozmawiać z:
– Magdaleną Sobkowiak-Czarnecką;
– Michałem Siegiedą;
– Pauliną Matysiak;
– oraz Piotrem Trudnowskim.

Spotkanie poprowadzi: Adam August Michalik

Termin:

28 marca, godz. 18.30

Miejsce:

Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Bracka 25/III

Zgłoszenia:

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Liczba miejsc jest ograniczona.

Kontakt:

Jeśli macie jakieś pytania piszcie i dzwońcie do Adama Augusta Michalika na adres [email protected], tel.: 574 521 547 lub na nasz ogólny adres: [email protected]. Na wszystkie pytania, wątpliwości odpowiemy.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×