fbpx

Finał Szkoły Liderów Miast w Łomży

Fundacja Szkoła Liderów i Fundacja Veolia Polska serdecznie zapraszają na uroczysty finał Szkoły Liderów Miast w Łomży, który odbędzie się w piątek, 8 listopada br. o 13.00 w Domku Pastora (ul. Krzywe Koło 1). W wydarzeniu weźmie udział Zastępca Prezydenta Miasta Łomży Andrzej Stypułkowski.

Przez ostatnie miesiące 15 liderów miejskich z Łomży, pracowało nad rekomendacjami dla swojego miasta, które odpowiadają na potrzeby teraźniejszości i wyzwania przyszłości. Uczestnicy programu rozwijali swoje umiejętności przywódcze, które wykorzystują w codziennej pracy na rzecz swoich wspólnot. Uczyli się spojrzenia na swoje miasto z punktu widzenia swoich doświadczeń zaczerpniętych z działalności biznesowej, społecznej i sektora publicznego. W czasie programu, liderzy spotykali się z przedstawicielami władzy, urzędnikami, przedstawicielami wybranych grup społecznych i instytucji oraz lokalnego biznesu. Brali udział w warsztatach prowadzonych przez specjalistów z dziedziny zarządzania miastem, partycypacji społecznej, implementowania innowacyjnych rozwiązań w przestrzeni publicznej i innych. Liderzy wspólnie wypracowywali skuteczne rozwiązania bieżących problemów i zagadnień, charakterystycznych dla Łomży. Realizacja ich rekomendacji przyczynić się może w przyszłości do wprowadzenia realnych zmian na lepsze. A sami absolwenci Szkoły Liderów będą stanowić wsparcie dla władz miejskich (obecnych i przyszłych) i urzędników, w myśl idei, że władza w mieście leży w wielu rękach.

Rozwiązania te poznamy podczas finałowej prezentacji, która odbędzie się w piątek, 8 listopada br. o godz. 13.00 w Domku Pastora w Łomży (ul. Krzywe Koło 1).

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. 


Współorganizatorem Szkoły Liderów Miast jest Fundacja Veolia Polska.
Sponsorem edycji realizowanej w Łomży jest Park Przemysłowy Łomża.
Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Łomży Mariusz Chrzanowski.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×