fbpx

I zjazd Szkoły Trenerów Przywództwa

Szkoła Trenerów Przywództwa wystartowała! Pierwszy zjazd już za nami – uczestnicy i uczestniczki z województwa podlaskiego i świętokrzyskiego spotkali się na dwudniowym zjeździe inaugurującym, żeby rozpocząć swoją nową, rozwojową drogę.

25 i 26 listopada odbył się pierwszy zjazd STP. Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju spotkanie zorganizowano na platformie Zoom. Zjazd otworzyła koordynatorka projektu Wschód Liderów z ramienia Szkoły Liderów, Beata Borkowska-Ślósarska, razem z Iwoną Zaborowską, przedstawicielką organizacji partnerskiej – Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku. Warsztat poprowadziły Katarzyna Czayka-Chełmińska i Agnieszka Szelągowska.  

Pierwsze spotkanie służyło zsieciowaniu zrekrutowanej grupy liderek i liderów, przedstawieniu założeń programu, zebraniu oczekiwań i wprowadzeniu do pierwszego bloku tematycznego: samoświadomości liderskiej. Przy wsparciu gier edukacyjnych wprowadzono przyszłych trenerów i trenerki przywództwa do tematyki zjazdu. Ze względu na zdalną formułę dodatkowym aspektem warsztatu były narzędzia pracy online, przydatne w pracy trenera.  

Szkoła Trenerów Przywództwa to dla Szkoły Liderów program wyjątkowy: jest realizacją marzenia o systemowym wspieraniu osób, które będą mogły wykorzystać know-how FSL w zakresie edukacji przywódczej przy pracy z grupami. To kolejny krok w dążeniu do tego, by liderzy i liderki działające w Polsce zyskały dostęp do rzetelnej edukacji i mogły i mogli zmieniać rzeczywistość wokół siebie. 

Kolejne spotkanie zaplanowane jest na styczeń. Trzymajcie kciuki za wszystkie osoby uczestniczące! 

Copyright All Rights Reserved © 2019

×