fbpx

I zjazd Młodej Polski

21 – 24 kwietnia 2022r. w Wildze pod Warszawą odbył się pierwszy zjazd w ramach Programu Młoda Polska. 36 młodych osób odbyło trening liderski, warsztaty z komunikacji i informacji zwrotnej. Poznawaliśmy się nie tylko w ramach aktywności warsztatowych i outdoorowych, ale także z pomocą prezentacji Pecha Kucha.  
Zgłębialiśmy sztukę rozmawiania, przygotowując się do sesji dialogu, które każda osoba uczestnicząca przeprowadzi jesienią w swojej lokalnej społeczności na ważny dla niej temat. 

Odwiedzili nas członkowie Rady Programowej Młodej Polski – Wiktoria Kostrzewa, Antonina Kania oraz Adam August Michalik. W ramach metody world cafe osoby uczestniczące mogły podejść do osób z Rady i porozmawiać na zaproponowane tematy – o równowadze w życiu działacza_ki, o współpracy w zespole, o tym czy młodzi mają głos współpracując z dorosłymi liderami_kami. 
 
Wieczorami przy wtórze czterech gitar śpiewaliśmy piosenki stare i nowe. Były także tańce i ognisko. To był wspaniały czas. 
 
Całość prowadziły_ł: Julia Dmeńska, Karolina Grzegorzak, Agnieszka Szymańska, Magdalena Tchórznicka i Adam Paluszkiewicz
———-
Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×