fbpx

Inauguracja programu Wschód Liderów

Radość z początku nowego projektu , radość z działań planowanych na żywo i radość ze spotkania naszych absolwentów oraz osób, które były z nami po raz pierwszy – ta emocja towarzyszyła 27 maja dyskusji „Podlaskie i świętokrzyskie – przywództwo pod lupą”.

Poznaliśmy wnioski z badań Klonu/Jaworu, które narysowały nam nieco pesymistyczny obraz kondycji trzeciego sektora oraz kilka niespodziewanie pozytywnych historii liderskich z tego ostatniego trudnego roku. Kolejnym optymistycznym akcentem było bez wątpienia także to, że liderzy i liderki, którzy potrzebują wsparcia, już niedługo będą mogli je otrzymać! A to wszystko za sprawą działań w projekcie Wschód Liderów, zaplanowanych na kolejne miesiące.

Koordynatorka projektu, Beata Borkowska-Ślósarska, przedstawiła gościom i uczestnikom harmonogram działań, przybliżyła założenia projektu i opowiedziała na pojawiające się pytania.

Cieszymy się, że program wzbudza zainteresowanie i nie możemy doczekać się kolejnych spotkań z liderami i liderkami z obu województw.

Projekt „Wschód Liderów” uznajemy za otwarty.

Do zobaczenia we wrześniu na Podlasiu!

Copyright All Rights Reserved © 2019

×