fbpx

IV spotkanie absolwenckie – 18.11.22

W dniu 18 listopada odbyło się IV spotkanie absolwenckie WAML! 

W ramach spotkania osoby mogły w warsztatowej formie wymienić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami o Warszawskiej Akademii Młodych Liderów – była więc mowa o najlepszych wspomnieniach ze swojej edycji, pomysłach na udoskonalenie programów młodzieżowych oraz wiele merytorycznych dyskusji o tym, co charakteryzuje współczesnych warszawskich młodych liderów oraz ich potrzeby. Udało nam się usłyszeć głosy osób uczestniczących we wszystkich dotychczasowych edycjach programu. Spotkanie zostało zakończone wspólnym jedzeniem pizzy i opowieściami z życia codziennego! 

Partnerem merytorycznym w projekcie jest Fundacja Civis Polonus. 

Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa. 

Kontakt:  Daria Kaźmierczak
Koordynatorka Warszawskiej Akademii Młodych Liderów 6.0  
[email protected]

Copyright All Rights Reserved © 2019

×