fbpx

IV spotkanie wspierające rozwój liderski – 27.10.22

27 października 2022 odbyło się czwarte spotkanie wspierające rozwój liderski w ramach WAML 6.0 pod hasłem Wystąpienia publiczne i autoprezentacja!  

Spotkanie w przestrzeniach Spółdzielni Wydawniczej Czytelnik rozpoczęło się od tematu zbliżającej się konferencji podsumowującej – wszyscy obecni na sali zakasali rękawy i prowadząc burzliwe dyskusje precyzowali szczegóły wydarzenia.  

Po wspólnym obiedzie uczestnicy i uczestniczki przy wsparciu dwóch trenerów – Magdaleny Tchórznickiej i Kuby Radzewicza – skupili swoją uwagę na tym, jak skonstruować swoje wystąpienie, a także skutecznie przyciągnąć uwagę odbiorców. Po wysłuchaniu prezentacji dotyczącej podstaw teoretycznych, sprawdzili się w praktyce – każda z osób nagrała swoje wystąpienie, a następnie wysłuchała informacji zwrotnej od grupy.  

WAML 6.0 realizowany jest wspólnie z Fundacją Civis Polonus i współfinansowany przez Urząd M.st. Warszawy. 

Kontakt:  Daria Kaźmierczak
Koordynatorka Warszawskiej Akademii Młodych Liderów 6.0  
[email protected]

Copyright All Rights Reserved © 2019

×