fbpx

otwarty nabór na Szkołę Liderów Politycznych

Data: 24.04.2016

Pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij go wraz ze swoim cv oraz listem rekomendacyjnym
na adres [email protected]. Udział w programie jest bezpłatny.
Czekamy do 24 kwietnia!

Jeśli jesteś:

  • liderką/liderem życia publicznego w Polsce
  • masz silną pozycję w partii politycznej, ruchu społecznym, środowisku opiniotwórczym
  • wiesz jaką zmianę chcesz osiągnąć
  • chcesz spotkać podobnych sobie ludzi z innych opcji politycznych
  • chcesz dyskutować na kluczowe dla Polski tematy (gospodarka, ochrona środowiska, edukacja, kultura, przywództwo), uczyć się myślenia strategicznego i sztuki wystąpień publicznych

– zapraszamy do udziału w 24 Szkole Liderów Politycznych!

Szkoła Liderów Politycznych to najstarszy program edukacji przywódczej w Polsce. Istniejemy od 22 lat. To jedyny program dla wszystkich opcji politycznych – od prawa do lewa.
To program dla praktyków, nie komentatorów życia publicznego, posiadających wpływ i wprowadzających zmiany. Tylko u nas przedstawiciele PiS, PO, SLD, PSL, TR, Zielonych, Razem, Prawicy Rzeczpospolitej i wszystkich innych opcji politycznych mają okazję razem ze sobą debatować i rozwijać się.

Wykładowcy i paneliści na Szkole reprezentują całe spektrum życia publicznego. Do tej pory gośćmi Szkoły byli m.in.:

prezydent Aleksander Kwaśniewski, prezydent Lech Kaczyński, prezydent Bronisław Komorowski, premier Tadeusz Mazowiecki, premier Leszek Miller, premier Ewa Kopacz, wicepremier Jarosław, Kalinowski, wicepremier Piotr Gliński, prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski, RPO Adam Bodnar, minister Adam Kwiatkowski, minister Michał Boni, minister Kazimierz Ujazdowski, minister Joanna Kluzik-Rostkowska, minister Bartosz Arłukowicz, minister Wiesław Chrzanowski, minister Tomasz Merta, minister Radosław Sikorski, europoseł Ryszard Czarnecki, poseł Jacek Sasin, poseł Paweł Kowal, poseł Zbigniew Girzyński, poseł Janusz Palikot, poseł Urszula Pasławska, poseł Marek Wójcik, poseł Barbara Nowacka, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Jadwiga Staniszkis, Magdalena Środa, Monika Płatek, Tomasz Żukowski, Henryka Bochniarz, Aleksander Smolar, Dariusz Gawin, Witold Orłowski, Marek Chmaj, Krzysztof Rybiński, Leon Kieres, Henryk Wujec, Krzysztof Zanussi, Andrzej Blikle, Jan Dworak, Ryszard Bugaj, Maciej Zięba OP, Paweł Krupa OP, Barbara Labuda, Sergiusz Trzeciak, Marek Magierowski, Rafał Woś, Jan Wróbel, John Adair, John Havard, Marcel Andino-Velez, Carsten Stander, Gunther Horzetzky.

24 Szkoła Liderów Politycznych odbędzie się pod Warszawą w dniach 13-26 czerwca 2016 roku. W szkole mogą brać udział osoby, które w dniu 13 czerwca 2016roku będą mieć ukończony 23 rok życia. Organizatorzy nie przewidują górnej granicy wieku.

Udział w programie jest bezpłatny pod warunkiem pełnego uczestnictwa we wszystkich zajęciach szkoły.

ETAP 1

Zapoznaj się z regulamin rekrutacji 24 SLP
Zapoznaj się z umowa z uczestnikami 24 SLP.

Pobierz

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA 24 SLP

i prześlij go wraz ze swoim cv oraz listem rekomendacyjnym na adres [email protected]. Zatytułuj mail ZGŁOSZENE NA 24 SLP_IMIE NAZWISKO i wyślij go do 24 kwietnia do godz. 23.59.

Warto, aby list rekomendacyjny wystawiła osoba, która może zaświadczyć o tym, jakim kandydat/ kandydatka jest liderem: jaki ma wpływ na rzeczywistość, jaki zasięg i rozpoznawalność.

Lista osób zakwalifikowanych na rozmowy kwalifikacyjne zostaną ogłoszone 29 kwietnia do godz. 16 na stronie Szkoły.

ETAP 2

Osoby, które przeszły pierwszy etap rekrutacji przechodzą następnie rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się w siedzibie Szkoły Liderów przy ul. Wiejskiej 12a w Warszawie w dniach 9-11 maja. Grafik rozmów dostępny będzie 29 kwietnia w godzinach wieczornych. Obecność osobista na rozmowie jest obowiązkowa.

Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone 13 maja do godz. 19 na stronie głównej Szkoły Liderów.

Kontakt:
Magdalena Tchórznicka
[email protected], 22 55 68 266

 

24 Szkoła Liderów Politycznych finansowana jest ze środków Fundacji PZU, Fundacji Konrada Adenauera w Polsce oraz darowizn Absolwentów programów Szkoły Liderów.

donorzy.003donorzy.004

Copyright All Rights Reserved © 2019

×