fbpx

Outdoorowo i emocjonująco, czyli jak było na pierwszym zjeździe programu „Liderzy dla młodzieży” 4.0?

Pierwszy zjazd szkoleniowy za nami! Chcecie wiedzieć jak było?

Każdy wyjazd szkoleniowy to ogromne emocje – a pierwszy warsztat z outdoorem liderskim zawsze budzi ich najwięcej.

Razem z osobami uczestniczącymi spotkaliśmy się w Wólce Milanowskiej, żeby przełom maja i czerwca spędzić na intensywnych warsztatach. Tradycyjnie pracowaliśmy w oparciu o model przywództwa Szkoły Liderów – ze szczególnym uwzględnieniem samoświadomości i wiarygodności.

Nie zabrakło integracji, rozmów o wyzwaniach dla młodych liderek i liderów oraz spisywania marzeń młodych w województwie świętokrzyskim. To szczególnie ważne ze względu na to, że IV edycja programu to osoby, które działają na rzecz młodych – ale same także są młode i wiedzą, co jest ważne dla nich i dla ich rówieśników.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich zaangażowania, refleksyjności i gotowości do działania!

_____________________________________________

Program powstał na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego i jest realizowany przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach we współpracy z Fundacją Szkoła Liderów.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×