fbpx

„Przewiew. 12 historii otwartych”

„Przewiew. 12 historii otwartych” to książka o ludziach, dzięki którym zmienia się wspólna rzeczywistość. Bohaterami opisanych historii są absolwenci innowacyjnego programu rozwojowego dla osób działających na rzecz lokalnych środowisk – Liderzy PAFW, realizowanego przez Szkołę Liderów od 15 lat.

11 marca premierę będzie mieć zbiór reportaży „Przewiew. 12 historii otwartych” – książka o ludziach, dzięki którym zmienia się lokalna, wspólna rzeczywistość. W książce znajduje się 12 historii, 22 osób, których łączy 1 cel: szukanie sposobu na budowanie trwałych społeczności. Choć pochodzą z różnych środowisk, sprawiają, że wszystkie sprawy codzienne stają się ważne. Do pracy nad publikacją zaproszeni zostali absolwenci Polskiej Szkoły Reportażu oraz jej wykładowca Filip Springer. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Czytelnik.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×