fbpx

Rekrutacja do XVII edycji Programu Liderzy PAFW

Data: 01.02.2021

Do 1 marca trwa nabór zgłoszeń do XVII edycji Programu Liderzy PAFW. Program jest skierowany do osób, które działają w środowisku lokalnym i chcą być jeszcze skuteczniejszymi liderami. Udział w 12-miesięcznym kursie szkoleniowym jest bezpłatny.  

Uczestnicy i uczestniczki przez rok pracują z tutorem – opiekunem i doradcą, który pomaga określić, co jest najbardziej im potrzebne, aby stać się lepszym liderem. 

Poznaj szczegóły rekrutacji – jej przebieg i terminy.

Program Liderzy PAFW od ponad 16 lat wspiera liderów i liderki w ich rozwoju. Dla wielu z nich udział w kursie był początkiem nowej drogi: rozwinęli swoją organizację, wystartowali w wyborach i zostali wójtami, burmistrzami, zrealizowali wymarzony projekt. Dotychczas w 16 edycjach wzięło udział ponad 700 osób z całej Polski. 

Sprawdź czy to program dla Ciebie i co czeka Cię w programie

Szczegółowych informacji podczas rekrutacji udzielą: 
Agnieszka Szelągowska, Agnieszka Wróblewska 
tel.: 510 078 760 (9:30-16:30) 
mail: [email protected]

Liderzy PAFW to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Fundację Szkoła Liderów. 

Patronat na rekrutacją objął portal ngo.pl 

 

Copyright All Rights Reserved © 2019

×