fbpx

Rekrutacja do Zielonego Lidera

Data: 08.02.2022

Przygotuj swoją gminę do Europejskiego Zielonego Ładu z „Zielonym Liderem”. Jeśli jesteś osobą zaangażowaną samorządowo lub działasz społecznie, a dobro naszej planety leży Ci na sercu, weź udział w drugiej edycji programu i zostań „Zielonym Liderem”!

Nie czekaj, staw czoła wyzwaniom związanym z degradacją środowiska oraz mitygacją i adaptacją do zmian klimatu. To czas na podjęcie działań i wykorzystanie możliwości jakie daje Europejski Zielony Ład. Przygotujcie się do niego z ekspertami, ekspertkami programu „Zielony Lider”. Razem z Fundacja Sendzimira wypracujecie plan działania dla gminy, znajdziecie skuteczne rozwiązania problemu Waszej społeczności, spróbujecie znaleźć źródła finansowania Waszego projektu.

W programie mogą wziąć udział liderzy i liderki z małych oraz średnich gmin. „Zielony Lider” w 2022 roku to przede wszystkim:
– trzy ścieżki tematyczne do wyboru,
– aktywne, nastawione na działanie metody pracy,
– praca w gronie specjalistów.

Dołącz do uczestników, uczestniczek drugiej edycji programu. Poznaj „Zielonego Lidera”, dowiedz się więcej i zapisz się do programu na: www.zielonylider.org.pl
Fundacja Szkoła Liderów jest parterem projektu. 

Program naprawdę działa – potwierdzają to osoby po pilotażowej edycji #ZielonyLider z:Urząd Miasta Ełku , Gmina DrzewicaPodhalański Alarm Smogowy#ZakopaneTatrzański Park NarodowyKłodzka Wstęga Sudetów – Lokalna Grupa DziałaniaUrząd Miejski w Łomiankach , Miasto Świdwin , Zamość – Twierdza Otwarta , Lokalnie i Globalnie , Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” , Polskie LGD , Starogard 2030 , #StarogardGdańskiGmina Leśna , Gmina Ustrzyki DolneGmina KlembówLokalna Grupa Działania „Równiny Wołomińskiej” , Gmina Ustronie Morskie , Fundacja Mikołajek Nadmorski , Stowarzyszenie Folkowisko , Folkowisko Festiwal , #GorajecGmina Opole Lubelskie , Szkoła Liderów , #PAFW , Katarzyna Urbańczyk , Marcin Piotrowski , Bartosz Romowicz , Tomasz Andrukiewicz , Łukasz Molski , Szymon Surmacz , Rafał Mathiak , Jola Sitarz-Wójcicka , Dominik Niemirski , Sylwia Mielczarek , Piotr Feliński , Anna Lembicz , Agata Domżał , Aleksandra Jankowska

Więcej na https://sendzimir.org.pl/projekty/zielony-lider/

Copyright All Rights Reserved © 2019

×