fbpx

Rekrutujemy do XVIII edycji Programu Liderzy PAFW

Data: 14.02.2022

Działasz w środowisku lokalnym, ludzie za Tobą podążają, dzięki Tobie pojawiają się nowe inicjatywy? Prowadzisz organizację pozarządową, jesteś radną, burmistrzem? Chcesz pracować tak, aby Twoje działania przynosiły lepsze efekty?

Zgłoś się do udziału w wyjątkowym 12-miesięcznym, bezpłatnym Programie, dzięki któremu Twoja działalność zyska nowy wymiar i energię. Rekrutacja trwa do 14 marca 2022 r.

Dzięki Programowi:

  • Spojrzysz w nowy sposób na swoje działania – wyznaczysz cele i zobaczysz je w szerszej perspektywie, stworzysz przekonującą wizję
  • Wzmocnisz kompetencje, które pozwolą Ci skuteczniej działać – takie jak wystąpienia publiczne, delegowanie obowiązków, dawanie informacji zwrotnej, nauczysz się angażować innych, dowiesz się, jak skutecznie wprowadzać zmiany. Dowiesz się jak pracować online, z jakich narzędzi korzystać, jak na nowo zorganizować pracę, zespół i działania. 
  • Lepiej poznasz siebie, koncentrując się przez rok na pracy nad swoim rozwojem rozpoznasz swoje możliwości i swój potencjał
  • Spotkasz grupę wyjątkowych, aktywnych osób z organizacji pozarządowych, samorządu, biznesu. 

Razem łatwiej

W Programie spotkasz się z innymi liderami, tutorami, trenerami. Dostaniesz wyjątkową okazję, aby spojrzeć na swoje działania z wielu perspektyw.

„Program sieciuje liderów i liderki, daje poczucie bezpieczeństwa, pozwala na nieprawdopodobną wprost wymianę doświadczeń, pozwala się bezpiecznie wypłakać i ponarzekać. Ja mam takie poczucie, że co by się nie działo to mogę się do Fundacji, do przyjaciół z programu odezwać i otrzymam wsparcie i akceptację.” Karolina Miżyńska, edycja XVI

„Polecam Program, ponieważ wzmacnia liderów i liderki, daje przyzwolenie na to, by się sobą zając choć na chwilę. By być bardziej odważną w działaniu. Bo uczy nas patrzeć na to, czego dokonaliśmy z należytym tego uznaniem, którego nie mamy śmiałości widzieć i mówić o nim.” Ania Żórawska, edycja XV

„Program Liderzy PAFW dał mi przede wszystkim większą pewność siebie. Odkryłem, że mimo tego, że działam w małej społeczności jestem tak samo ważny dla społeczeństwa jak osoba działająca na skalę międzynarodową. Dodatkowo Program dał mi możliwość spotkania i poznania wielu wspaniałych osób. Z perspektywy czasu procentuje także każde zadanie, które dostawaliśmy na warsztatach. Pomagają mi one zarówno w pracy zawodowej, jak i w działalności społecznej.” Jakub Kasprzyk, edycja XV

„Ten program jest o odwadze stawania się liderem, liderką, odkrywania swojej siły i ograniczeń w tej roli, rozwijania umiejętności wprowadzania zmian dla ludzi i z ludźmi, spotykania i budowania relacji z osobami z różnych środowisk, o odmiennych poglądach.” Agnieszka Szelągowska, szefowa Programu Liderzy PAFW, członkini zarządu Fundacji Szkoła Liderów

„Program Liderzy PAFW to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi, którzy w tych wyjątkowych czasach chcą skutecznie pomagać i wspierać. Zapraszamy – to może być miejsce dla Ciebie.” Radosław Jasiński, dyrektor programowy, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności

Wypełnij FORMULARZ REKRUTACYJNY 

Do formularza rekrutacyjnego należy załączyć 3 pliki:
– CV – możliwie najkrótszą wersję (w formacie pdf)
– 2 listy rekomendacyjne od osób lub instytucji które mogą zaświadczyć o tym, że pełnisz rolę liderską (współpracownik/ czka, szef/owa) (w formacie pdf)

Osoba, która zrealizowała jeden z Programów Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności załącza także informację od operatora – potwierdzenie zrealizowania danego Programu PAFW. (Programy PAFW to: Równać Szanse, Działaj Lokalnie, Przemiany w Regionie (RITA), Program Rozwoju Bibliotek, Lokalne Partnerstwa PAFW, Seniorzy w Akcji, Sektor 3.0 oraz Zielony Lider). 

Info o rekrutacji w godz.: 9.30–16.30
Agnieszka Szymańska, tel 510 078 760
Agnieszka Wróblewska, [email protected]

Copyright All Rights Reserved © 2019

×