fbpx

rzecz o „Wiadomościach”. Do Absolwentów i Absolwentek Szkoły

Drodzy Absolwenci i Absolwentki,
wyrażamy ubolewanie w związku z opublikowanym materiałem w "Wiadomościach" TVP (piątek 04.11) na temat naszej Fundacji, który podważa naszą wiarygodność. Odbieramy go jako próbę dyskredytacji działalności Szkoły Liderów, której markę budujemy wraz z Wami od lat.

Materiał ten wpisuje się w niezasłużone podważanie osiągnięć doświadczonych organizacji przez „Wiadomości” TVP i wpływa na utratę zaufania społeczeństwa do całego sektora organizacji pozarządowych.

Od ponad 20 lat działamy na rzecz liderów samorządów, organizacji pozarządowych oraz administracji i polityki centralnej w Polsce i wśród Polaków za granicami, w duchu – jak sami nie raz się przekonaliście – różnorodności i daleko idącego otwarcia na wszystkie środowiska społeczne i polityczne.

Nasze działania możliwe są dzięki finansowaniu ze środków prywatnych, jak i publicznych. W roku 2015 były to: Fundacja PZU, Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP, Orange Polska, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Fundacja Konrada Adenauera w Polsce, program Unii Europejskiej Erasmus Plus, Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz środki pochodzące z Waszych dotacji.
Z dokładnymi sprawozdaniami finansowymi możecie się zawsze zapoznać przez naszą stronę www.

Pozdrawiamy Was serdecznie,

Zespół Szkoły Liderów

Copyright All Rights Reserved © 2019

×