fbpx

Seminarium stacjonarne dla kandydatek i kandydatów w wyborach samorządowych

Absolwentko, Absolwencie, 

w ramach Absolwenckiej Ścieżki Samorządowej organizujemy wyjazd szkoleniowy dla kandydatek i kandydatów w przyszłorocznych wyborach samorządowych. W programie merytorycznym chcemy  rozmawiać o kluczowych tematach w nadchodzącej kampanii wyborczej, strategicznym przygotowywaniu kampanii, wizerunku kandydatów i wynikającej z tego komunikacji, etyce kampanii i graniach skuteczności.  Spojrzymy, jak wygląda kampania z perspektywy osoby, która startuje w wyborach pierwszy raz, jak i ubiega się o powtórny wybór. Spotkanie będzie miało charakter przede wszystkim warsztatowy.  Gwarantujemy, że będą to dni pełne silnych doświadczeń i trudnych pytań, na które sami będziecie musieli znaleźć odpowiedź. 

Wyjazd jest dla Ciebie jeśli: 

  • Rozważasz kandydowanie w przyszłorocznych wyborach samorządowych 
  • Prowadzisz już rozmowy na temat organizowania komitetów wyborczych wyborców lub z ramienia partii
  • Chcesz w różnorodnej grupie przygotować się do wyborów 
  • Znaleźć odpowiedzi na trudne pytania i wyzwania od najlepszych w Polsce ekspertek i ekspert

Data:

18 – 19 maja br. (18.05 godz. 11.00 – 19.05 godz. 15.00) – Alumni Programu Liderzy PAFW

18 – 20 maja br. (18.05 godz. 17.00 – 20.05 godz. 12.30) – Absolwenci Polityczni oraz Szkół Miejskich

Miejsce: Green GardenHotel, droga Hrabska 50, 05-090 Falenty

Zgłoszenia: 

Bilety sprzedawane są na ogólnodostępnej platformie. A oferta jest tylko dla Absolwentek i Absolwentów, w związku z tym należy w miejscu kod promocyjny wpisać hasło, które wysłane zostało mailem. W przypadku ich braku należy skontaktować się z Iwoną Ciećwierz – [email protected], tel.: 503 330 279

Częściowa opłata za udział: 150 zł brutto oraz koszty transakcyjne platformy. Kwota 150,00 zł stanowi część kosztu seminarium. Pozostałą kwotę odpłatności uczestnika pokrywa Fundacja Szkoła Liderów. 

Warunkiem rozpoczęcia kursu jest zebranie min. 20 osobowej grupy do dnia 8 maja 2023r. 

Ilość miejsc – 50, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Kontakt:

Jeśli macie jakieś pytania piszcie i dzwońcie do Iwony Ciećwierz na adres [email protected], tel.: 503 330 279 lub na nasz ogólny adres: [email protected]. Na wszystkie pytania, wątpliwości odpowiemy.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×