fbpx

I spotkanie absolwenckie – 11.05.22

11 maja odbyło się I spotkanie z absolwentami WAML, było to jedno z dwóch spotkań integracyjno – organizacyjnych. Przyszło prawie 20 osób, najwięcej z 5 i 6 edycji, ale były także osoby z 1. Podczas spotkania każdy się przedstawił, opowiedział o sobie i o swoich bieżących działaniach. O tym jaki wpływ miał WAML oraz sieciowanie z innymi młodymi aktywnymi ludźmi na te działania. Absolwenci poznali program nowej edycji i zostali zaproszeni na poszczególne wydarzenia: inaugurację do pełnienia roli mentorów w Projektach oraz na konferencję podsumowującą. Zapytałyśmy ich także o ich potrzeby względem Programu Absolwenckiego: z głównych potrzeb warsztatowych padły tematy: 

  • Wypalenie i jak jemu przeciwdziałać 
  • Zdrowie psychiczne 
  • Pozyskiwanie środków finansowych na działania z biznesu 
  • Spotkania sieciujące, szczególnie zwracała na to uwagę edycja 4 oraz 5, które w dużej mierze odbywały się online. 

Wszyscy wyrazili duże zainteresowanie udziałem w bieżącej edycji i zadeklarowali swoją gotowość w różnych działaniach.  

Partnerem merytorycznym w projekcie jest Fundacja Civis Polonus. 

Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa. 

Kontakt:  Daria Kaźmierczak
Koordynatorka Warszawskiej Akademii Młodych Liderów 6.0  
[email protected]

Copyright All Rights Reserved © 2019

×