fbpx

Samorządowe Spotkanie Gratulacyjne

W wyborach samorządowych aż 232 osoby z sieci absolwenckiej Szkoły Liderów uzyskało mandat do pełnienia funkcji na wszystkich szczeblach JST! Chcemy Wam z tej okazji pogratulować i zaprosić do Warszawy 19 czerwca , by wspólnie świętować i porozmawiać o perspektywach dla samorządów.Zapraszamy na spotkanie gratulacyjne, które odbędzie się 19 czerwca w Warszawie (Varso Tower). Start: godz. 11.00.


Niedługo minie miesiąc od zakończenia wyborów. Na pewno był to czas intensywnej pracy, nauki i adaptacji do nowych obowiązków. Zanim całkowicie znikną kampanijne emocje, w imieniu całego zespołu Szkoły Liderów, bardzo serdecznie gratulujemy objęcia funkcji we władzach samorządowych.

Wierzymy, że sukces wyborczy jest dowodem na to, jak Wasze zaangażowanie i determinacja zostały docenione przez społeczność. Życzymy realizacji celów i programu. Niech obecna kadencja będzie pełna sukcesów, mądrych decyzji i owocnej współpracy. Powodzenia w każdym kroku na tej wyjątkowej drodze!

Jednocześnie już dziś bardzo serdecznie zapraszamy na tradycyjne SPOTKANIE GRATULACYJNE. Po 8 miesięcznym maratonie wyborczym – wyborów parlamentarnych, samorządowych, europejskich – spotkamy się w gronie naszej społeczności absolwenckiej, która uzyskała

UWAGA: Spotkanie jest bezpłatne i odbywa się dzięki wsparciu grantodawców: Fundacji im. S. Batorego oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i i gospodarza: Kancelarii CMS. Osoby, które zgłaszają się na wydarzenie, prosimy o świadomą deklarację udział ze względu na koszty, które Fundacja ponosi przed spotkaniem.

Copyright All Rights Reserved © 2019

×