fbpx

Trwa rekrutacja do XV edycji Programu Liderzy Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności

Data: 11.03.2019

Do 11 marca trwa rekrutacja do Programu Liderzy PAFW!

Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności to unikatowy i kompleksowy program wsparcia i rozwoju Liderów działających na rzecz swojego lokalnego środowiska.

Potencjalni liderzy są wszędzie. My potrafimy ich odnaleźć i wesprzeć.

Zbigniew A. Pełczyński, założyciel Szkoły Liderów

Od 15 lat rozwijamy nasz model przywództwa oparty na 4 filarach- samoświadomości i wiarygodności liderskiej; umiejętności jednoczenia i angażowania ludzi do działania; wizji zmiany w środowisku i umiejętności jej wprowadzania.

Ten Program daje rzeczywistą siłę. Ta siła ma trzy źródła – pierwsze to uświadomienie sobie własnego potencjału, drugie – spotkanie z innymi ludźmi, którzy w podobny sposób zmieniają rzeczywistość, trzecie – długofalowe wsparcie Programu.

Katarzyna Czayka-Chełmińska, Fundacja Szkoła Liderów

Każdego roku wybieramy 40 osób- Liderów i Liderek z całej Polski, z min. 3 letnim doświadczeniem, działających ws swoich lokalnych środowiskach, którzy przez 12 miesięcy przechodzą intensywny kurs, który rozwija ich kompetencje i wzmacnia ich w roli liderskiej.

Uczestnicy biorą udział w debatach, warsztatach, spotkaniach z inspirującymi gości i treningach liderskich. Razem z tutorami, czyli doświadczonymi liderami-doradcami, pracują indywidualnie nad rozwojem swoim i swoich społeczności.

Różnorodność osób w grupie pozwala skonfrontować się z różnicami i uczyć się czerpać z nich prawdziwą siłę. To doświadczenie spaja ludzi – naszych 660 Absolwentów i Absolwentek tworzy żywotną i silną sieć.

Aby zgłosić się do Programu trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz załączyć CV, a także 2 rekomendacje od osób/ instytucji/ współpracowników, którzy widzieli kandydata w roli liderskiej. Szukamy osób, które mogą pochwalić się 3-letnim doświadczeniem w działalności społecznej w roli lidera.  Rekrutacja trwa do 11 marca do końca dnia (do 23:59)

Szczegółowe informacji udzielają:

Agnieszka Szelągowska oraz Julia Szcześniak
e – mail: [email protected]
tel: 570 078 760; 22 556 82 57

 

Copyright All Rights Reserved © 2019

×