fbpx

Trzeci zjazd STP za nami!

W marcu odbył się 3. Zjazd Szkoły Trenerów Przywództwa.To kolejny krok na drodze zmiany: z lidera/liderki w trenera/trenerkę.

Tym razem pracowaliśmy w – znanym części z naszych absolwentów – ośrodku Cyprus w Książenicach.Spotkanie poprowadziły Agnieszka Szelągowska i Beata Borkowska-Ślósarska, a osoby uczestniczące przez dni zgłębiały tajniki facylitacji. Wszyscy mieli okazję zastanowić się nad tym jak słuchają, popracować nad swoją uważnością i przećwiczyć techniki facylitacyjne w praktyce. Było intensywnie, ucząco i wspólnotowo. Nie zabrakło także okazji do rozmów o trenerskich wyzwaniach i trudnych sytuacjach na sali warsztatowej.

Lada moment, bo już w maju, odbędzie się ostatni zjazd – nasi uczestnicy i nasze uczestniczki z zaangażowaniem pracują, by stawać się jak najlepszymi trenerami i trenerkami przywództwa. Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania!

Copyright All Rights Reserved © 2019

×